- 10 Липня 2019
ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ
vstup.lbmk@gmail.com
- 27 Березня 2018
- 15 Січня 2015
Циклова комісія акушерсько-педіатричних дисциплін
Голова предметної (циклової) комісії – Самусь Світлана Олександрівна, викладач акушерства, гінекології та репродуктивного здоров’я , спеціаліст першої категорії.
Склад предметної (циклової) комісії:
- Хмелькова Аліса Ігорівна - викладач педіатрії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;
- Неділько Ігор Михайлович - канд.мед.наук, викладач акушерства і гінекології, спеціаліст вищої категорії;
- Василюк Ольга Павлівна - викладач педіатрії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;
- Пахарчук Сніжана Миколаївна - викладач педіатрії, спеціаліст вищої категорії;
- Лук’янчук Світлана Миколаївна - викладач педіатрії, спеціаліст;
- Недільська Оксана Василівна - викладач педіатрії, спеціаліст І категорії;
- Гащишин Тетяна Кирилівна – викладач акушерства і гінекології, спеціаліст ІІ категорії.
Предметна (циклова) комісія педіатрії, акушерства та гінекології забезпечує навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста з таких спеціальностей: «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа».
Основним завданням діяльності предметної (циклової) комісії є підготовка професійнокомпетентних, високоінтелектуальних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодого спеціаліста, удосконалення лікувально-консультативної роботи членів предметної (циклової) комісії шляхом забезпечення тісної співпраці з системою практичної охорони здоров’я.
Предметна (циклова) комісія педіатрії, акушерства і гінекологшії на засіданнях розглядала такі питання:
- Методичне та матеріальне забезпечення кабінетів предметної (циклової) комісії
- Проблеми адаптації студентів першого року навчання до вимог коледжу.
- Формування професійного інтересу студентів при викладанні навчальних дисциплін циклу
- Принципи формування громадянської свідомості майбутніх медиків на основі цінностей демократичного суспільства.
- Форми та методи контролю знань студентів при викладанні дисциплін «Акушерство» та «Педіатрія»
- Роль міждисциплінарної інтеграції у формуванні фахової компетентності майбутніх медиків
- Використання рольової гри при проведенні занять з навчальних дисциплін циклу
- Використання інноваційних прийомів для розвитку клінічного мислення у студентів на заняттях з акушерства та педіатрії
- Професіоналізм викладача як запорука формування кваліфікованого спеціаліста-медика.
- Формування творчої активності студентів у процесі викладання дисциплін циклу.
Викладачі беруть активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, медичних конгресах, на яких розглядаються актуальні проблеми лікування, діагностики та догляду:
- «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря-педіатра»
- «ЗАХІД зустрічає СХІД: педіатрична практика у системі громадського здоров’я»
- «Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей»
- «Проблеми впровадження доказової медицини в клінічну педіатрію»
- ІІІ Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України».
Викладачами предметної (циклової) комісії проводяться відкриті заняття, професійні конкурси, виховні заходи з метою обміну досвідом та підвищення професійного рівня педагогічних працівників, зокрема:
Пахарчук С.М. провела відкриті заняття:
теоретичне заняття на тему «АФО недоношеної дитини та догляд за нею»,
практичне заняття на тему «Захворювання органів травлення у дітей старшого віку»;
- Гащишин Т.К. - теоретичне заняття «Додаткові методи дослідження в гінекології» ;
- Гащишин Т.К. – відкрите регіональне теоретичне заняття на тему «Доброякісні пухлини матки».
- Самусь С.О. теоретичне заняття на тему «Основні методи дослідження в гінекології»;
- Лук’янчук С.М., - відкритий виховний захід «Андріївські вечорниці»;
- Неділько І.М. - конкурс професійної майстерності «Краща за фахом акушерка».
На базі Луцького базового медичного коледжу проходила VIII міжнародна науково-практична конференція «Психологічні основи здоров’я, освіти, науки та самореалізації особистості», у якій взяли участь викладачі предметної (циклової) комісії:
- Василюк О.П. «Сучасні тенденції грудного вигодовування немовлят та особливості психологічної взаємодії «мати – дитина»;
- Хмелькова А.І. «Психологічні засади якості життя викладачів вищих медичних навчальних закладів»;
Науково-дослідницькі роботи студентів-гуртківців представляють коледж на міжнародних конгресах, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях, зокрема у:
коледжі Технологій бізнесу та права на VІІ Міжнародній студентській науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» , 2014р.;
Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на IX Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини», 2014р.;
Луцькому базовому медичному коледжі на студентській науково-практичній конференції медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Безпека життя та охорона здоров’я – головні завдання сучасного суспільства», 2014р.;
Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на VIII Міжнародній науково-практичній конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», 2015р.;
Буковинському державному медичному університеті на ІІ Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації», 2015р.;
Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського на XVIII Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених. Бірук Світлана - «Цукровий діабет у дітей. Структура захворювання у дітей по Волинській області. Шляхи профілактики захворювання» (науковий керівник Пахарчук С.М.), 2014р.;
Луцькому базовому медичному коледжі у студентській науковій конференції, присвяченій Дню науки. Короць Юлія - «Особливості невиношування при багатоплідній вагітності. Оцінка ризику передчасних пологів» (науковий керівник Неділько І.М.), 2014р.;
Луцькому базовому медичному коледжі на студентській регіональній науковій конференції «Безпека життя та охорона здоров'я – головні завдання сучасного суспільства» Андрійчук Мар’яна - «Вроджені вади розвитку у дітей. Структурна динаміка вроджених вад розвитку у дітей Волинської області» (науковий керівник Пахарчук С.М.), 2015р.
На ХХІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених, присвяченому 60-ій річниці заснування «ДВНЗ Тернопільський державний медичний університет імені.І. Я. Горбачевського» представлена наукова робота на тему «Динаміка ВВР у дітей Волинської області. Роль фолієвої кислоти у профілактиці вад неавральної трубки» (студентка Пахарчук Даурія, науковий керівник Пахарчук С.М.), 2017р.
Викладачі предметної (циклової) комісії беруть участь у науковій роботі, керують секціями наукового товариства коледжу, долучаються до волонтерського руху, співпрацюють з центром практичної психології сім’ї «Любисток». Відповідно до вимог часу запроваджують у навчальний процес інноваційні форми і методи роботи, створюють мультимедійні комплекси, відеопрезентації, тестові завдання для контролю знань студентів на електронних носіях.
Відкрите регіональне заняття з навчальної дисципліни «Медсестринство в педіатрії»
У травні 2018 року в Луцькому базовому медичному коледжі відбулося відкрите регіональне заняття з навчальної дисципліни «Медсестринство в педіатрії» на тему «Захворювання органів травного каналу в дітей старшого віку. Гельмінтози», яке провела викладач коледжу Недільська Оксана Василівна. На занятті було використано елементи студентської самостійної позааудиторної роботи, відеоматеріали та скайп зв'язок з лікарем – ендоскопістом медичного центру «Благомед» Ігорем Сомовим.